Goślińskie Endorfiny

Goślińskie Endorfiny po raz kolejny!

10 września po raz kolejny boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kutrzeby na Zielonych Wzgórzach stało się centrum sportu i rozrywki. Od godzin porannych w turnieju piłki nożnej udział wzięło 5 drużyn, które rywalizowały ze sobą w duchu fair play. Kibice, którzy zebrali się wokół boiska byli świadkami wielu składnych akcji oraz pięknych bramek. Najważniejsze – obyło się bez kontuzji!

W turnieju najlepszą drużyną okazała się drużyna złożona z organizatorów oraz osób współdziałających w ramach Stowarzyszenia Goślińskie Endorfiny. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Nahama DDL, Young Boys, PDW oraz drużyna z Poznania pod nazwą Chłopaki z MZ.

Kolejnym punktem programu, który zgromadził całe rodziny, był pierwszy w historii naszego Osiedla mecz piłki nożnej kobiet. Było dużo uśmiechu, dużo radości i dużo pozytywnej energii zarówno u zawodniczek jak i ich rodzin.

W tym samym czasie na teren wokół boiska dotarły dmuchańce, wata cukrowa, wóz strażacki z OSP Murowana Goślina, a także radiowóz z komisariatu Murowana Goślina. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się stoisko z malowaniem twarzy.

Przez 3 godziny trwania pikniku, odwiedziło nas kilkaset Mieszkańców z całej gminy. Bardzo dziękujemy za udział!

Dziękujemy za udział w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Goślińskie Endorfiny. Już teraz zapraszamy na kolejne!

Dziękujemy za wsparcie naszym Sponsorom. Szczególnie Spółdzielni Mieszkaniowej Zielone Wzgórza, która od lat jest głównym partnerem i współorganizatorem naszych wydarzeń.

Goślińskie Endorfiny