Goślińskie Endorfiny

Endorfiny po raz kolejny uwolnione!

Turnieje piłkarskie organizowane przez grupę Goślińskie Endorfiny, od początku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Rok 2020 chciał pokrzyżować te plany, jednak z przyjemnością informujemy, że to mu się nie udało! W sobotę 26 września po raz kolejny spotkaliśmy się na boisku Orlik, przy ul. Gen. T. Kutrzeby 9 na Zielonych Wzgórzach. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, już od wczesnych godzin porannych poczuć można było atmosferę piłkarskiego święta.

Turniej rozgrywany był w formacie ligi, gdzie drużyny grały systemem każdy z każdym. Łącznie w 21 meczach, padło aż 61 bramek. Od pierwszego turnieju, naszą rywalizację wygrywała drużyna Akademii Pana Fleksa – tym razem nasi dominatorzy również pokazali wielką klasę, wygrywając kolejny turniej. Cieszy nas to podwójnie, gdyż drużynę tą tworzą zawodnicy z naszego miasta.
Drugie miejsce zajęła drużyna PDW, która zachwyciła nas młodzieńczą fantazją i zgraniem zespołu.
Podium uzupełniła drużyna Orłów Łopuchowo, która pokazała wielkie serce do gry. Pozostałe drużyny również zachwycały nas walką, zaangażowaniem i pięknymi bramkami. Dziękujemy za udział drużynom: Rosomak Team z Biedruska, Sempler z Poznania, DDL z Murowanej Gośliny oraz Hooligans.

Każdy z zawodników pozostawił na boisku serce oraz niezliczoną ilość energii, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyli:
Mateusz Burman – najlepszy zawodnik turnieju z drużyny Akademia Pana Fleksa
Maksymilian Sadkowski – król strzelców z drużyny PDW
Miłosz Juskowiak – najlepszy bramkarz turnieju z drużyny Rosomak Team.

Dziękujemy Spółdzielni Mieszkaniowej Zielone Wzgórza, Pizzerii Sorento, Pani Ewie Pomin za pomoc w organizacji turnieju, a także naszym wolontariuszom: Angeli, Karolinie, Damianowi oraz Karolowi.

Już teraz zapraszamy na kolejny turniej organizowany przez Goślińskie Endorfiny!

Goślińskie Endorfiny