Goślińskie Endorfiny

Goślińskie Endorfiny po raz piąty!

W sobotę 25.09 po raz kolejny odbył się turniej piłki nożnej Goślińskie Endorfiny. Prawie 100 zawodników stanęło do walki o zwycięstwo! Na boisku przy ulicy Kutrzeby na osiedlu Zielone Wzgórza podziwiać mogliśmy piękne bramki, świetne akcje oraz rywalizację w duchu fair play.

Już po raz czwarty, turniej wygrała drużyna Akademii Pana Fleksa, złożona z zawodników mieszkających w Murowanej Goślinie! Warto dodać, że zawodnik tej drużyny, który został wybrany najlepszym piłkarzem całego turnieju, przekazał swoją nagrodę na cele charytatywne. Koszulka Warty Poznań z podpisami zawodników, trafiła na licytację w ramach XII-Godzinnego Biegu w Murowanej Goślinie.

Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny FC Lumpy oraz Hooligans. Gratulujemy wszystkim Drużynom walki i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania na turnieju organizowanym przez grupę Goślińskie Endorfiny! Po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie stworzyć atrakcyjne wydarzenie, które przyciągnie wielu młodych z Murowanej Gośliny i okolic.

Dziękujemy za wsparcie Spółdzielni Mieszkaniowej Zielone Wzgórza.