Goślińskie Endorfiny

Goślińskie Endorfiny po raz kolejny!

18 czerwca odbył się kolejny nocny turniej piłki nożnej Goślińskie Endorfiny.

W wydarzeniu wzięło udział 100 zawodników, przede wszystkim z gminy Murowana Goślina, ale byli także zawodnicy z Poznania, Owińsk czy Obornik. W kulminacyjnym punkcie w wydarzeniu brało udział około 300 osób.

W 28 spotkaniach byliśmy świadkami gry na najwyższym poziomie, a kibice mogli oklaskiwać świetne akcje oraz interwencje bramkarskie. To co jest najważniejsze to fakt, że obyło się bez kontuzji oraz nieprzewidzianych zdarzeń.

Po ponad 6 godzinach gry w finale znalazły się drużyny Akademii Pana Fleksa z Murowanej Gośliny oraz Sempler Team z Poznania. Drużyna Akademii Pana Fleksa potwierdziła swoją siłę i dominację w kolejnej edycji i zasłużenie zajęła 1 miejsce. Podium uzupełniła drużyna FC Lumpy złożona z zawodników z naszej gminy.

Poza nagrodami zespołowymi, na wyróżnienie zasłużyli: Tymoteusz Panowicz, najlepszy zawodnik turnieju, Jakub Różewicz, najlepszy strzelec turnieju oraz Bartłomiej Sokołowski, najlepszy bramkarz turnieju.

Nocny turniej poprzedziły animacje sportowe dla najmłodszych zawodników.

Warto podkreślić, że wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie Goślińskie Endorfiny we współpracy ze Spółdzielnią Zielone Wzgórza na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych w gminie.

Szczególne podziękowania dla Damiana Światłego, Kryspina Drehera, Karoliny Kolasy, Szymona Brońskiego, Dominika Kaźmierczaka oraz Ewy Kaźmierczak za pyszne ciasta.

Kolejna edycja już we wrześniu. Zapraszamy do udziału oraz kibicowania.

Goślińskie Endorfiny