Goślińskie Endorfiny

W sobotę 14.09 Goślińskie Endorfiny postanowiły poprzez sport i zabawę zintegrować Mieszkańców naszej gminy i okolic. Od rana na boisku swoje umiejętności, pod okiem trenerów z Akademii Piłkarskiej Reissa, doskonalili najmłodsi Gośliniacy. W tym czasie rosło także miasteczko turniejowe. Pojawiły się dmuchańce, wata cukrowa oraz kawiarenka. Cieszymy się, że we współpracę z nami zaangażowali się Strażacy z OSP Białężyn, Harcerze z I Drużyny “Las” oraz Ania, która przypomniała nam zasady pierwszej pomocy.

Główne wydarzenia miały jednak miejsce na boisku. To tutaj podziwialiśmy wysokie umiejętności zawodników, zdrową rywalizację jak i wielkie emocje i mnóstwo pięknych bramek. Po raz kolejny turniej wygrała Akademia Pana Fleksa, którą tworzą chłopacy z naszej gminy. II miejsce zajęła drużyna Sempler z Poznania, a podium uzupełniła drużyna DDL również z Murowanej Gośliny. Udział w Turnieju wzięły także drużyny FC Antananarywa, Georgian Power, Team Zeta oraz FC El-Cab. Wszystkim gratulujemy dobrej gry i postawy fair play!

Jako Goślińskie Endorfiny jesteśmy wdzięczni naszym sponsorom: Spółdzielni Mieszkaniowej Zielone Wzgórza, Firmie BSP z Warszawy, Firmie Euro Chemia z Poznania, Firmom Webwizards oraz Infabric z Murowanej Gośliny, Pizzerii Sorento, Gracjanowi Kaźmierczakowi, Beacie Robak, Patrykowi Olszewskiemu, Ewie Pomin oraz Jarosławowi Dobrowolskiemu. Dziękujemy także firmie Bemi Catering oraz Państwu Wituła za przekazanie symbolicznej kwoty za każdą strzeloną bramkę na leczenie Klaudii – łącznie tych bramek było 50!

Specjalne podziękowanie dla wszystkich Wolontariuszy, bez których organizacja turnieju nie byłaby możliwa!

Tego dnia przez nasz Piknik Sportowy odwiedziło kilkudziesięciu zawodników biorących udział w zmaganiach piłkarskich, kilkuset mieszkańców naszej gminy.

Warto dodać, że tego dnia zbieraliśmy środki na pomoc dla naszej koleżanki Klaudii. Jak widać można połączyć zdrową rywalizację, z dobroczynnością, zabawą i integracją. Po raz kolejny Goślińskie Endorfiny zostały wyzwolone!

Goślińskie Endorfiny