Planujesz zakup mieszkania, ale nie masz zgromadzonych wystarczających środków finansowych na jego opłacenie? Chciałbyś uniknąć zaciągania kredytu hipotecznego?

Lubisz korzystać z atrakcyjnych ofert? Zapewne zainteresuje Cię promocja 30/70, jaką ogłosiła Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza.

Aby stać się właścicielem nieruchomości, należącej do inwestycji Osiedle Zielone Wzgórza – mieszkania, wystarczy jedynie wpłacić 30% ceny mieszkania +VAT, a resztę kwoty uzupełniać w bezpośrednich ratach miesięcznych do spółdzielni, przez okres 10 lat. Dzięki temu szybko i wygodnie zamieszkasz w swoim M, unikniesz obciążania hipoteki oraz spłacania kosztów obsługi kredytu. Uzyskasz większą swobodę finansową, dzięki czemu Twoje życie będzie spokojniejsze. Zapoznaj się bliżej z ofertą, gdyż liczba mieszkań, objętych promocją jest ograniczona.

Taka propozycja, to interesująca odmiana od tradycyjnych form zakupu nieruchomości za gotówkę, bądź na kredyt. Wykorzystaj nadarzającą się okazję i już dziś zapewnij sobie odczuwalnie większą wygodę życia.

Źródło: DOPOZNANIA.PL