Mieszkania dostępne od zaraz!

Lokalizacja – Rogu Renifera, Kręta i Lenartowskiego

mieszkania na sprzedaż pod poznaniem

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zielone Wzgórza” informuje, ze zakończyła budowę nowoczesnego zespołu mieszkaniowego położonego przy ulicach Rogu Renifera, Krętej i Lenartowskiego w Murowanej Goślinie w bliskim sąsiedztwie Nowego Rynku oraz terenów zielonych wokół Jeziora Raduszyńskiego.


gotowe mieszkania sprzedaż

Atrakcyjna lokalizacja umożliwia dogodny dostęp do obiektów handlowych i usługowych oraz ułatwia codzienny kontakt z przyrodą. Zieleń, obecna jest także wewnątrz kompleksu. Budynki usytuowano wokół dziedzińca, na którym zbudowany został duży plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do odpoczynku z wewnętrzną fontanną. Ciekawą ofertę dla rodzin z dziećmi stanowią lokale usytuowane na parterze, które posiadają prywatne ogródki lub tarasy. Na ostatnich piętrach z kolei przestronne tarasy dostarczają przepięknych widoków na zieloną dolinę jeziora. Niezwykle funkcjonalny układ mieszkań sprawia, że ich nabywcy mogą czuć się w nich niezwykle komfortowo.


hala garażowa miejsca parkingowe

Na szczególną uwagę zasługuje hala garażowa zapewniająca bezpieczeństwo dla 50 pojazdów. Warto również wspomnieć, że kompleks zapewnia wystarczającą ilość miejsc parkingowych dla tej nieruchomości, usytuowanych bezpośrednio przy zespole budynków.


atrakcyjna lokalizacja

Ogromny nacisk kładziemy na aspekt ekologiczny oraz na oszczędności w opłatach eksploatacyjnych naszych mieszkańców. W budynkach przewidziano pozyskiwanie energii słonecznej do podgrzewania wody poprzez instalację kolektorów słonecznych. Komfort zamieszkania dopełnia wysoka jakość architektury i dbałość o detal, zarówno architektoniczny, jak i urbanistyczny.

MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA MIESZKANIA
RÓWNIEŻ W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ


Zobacz także: